CDEP147NP-3R1MC-125 Sumida
  • Part Number: CDEP147NP-3R1MC-125
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3.1UH 17.5A 3.23 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,557
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDEP147NP-3R1MC-125 Sumida
    CDEP147NP-3R1MC-125 Sumida
    CDEP147NP-3R1MC-125 is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDEP147NP-3R1MC-125 is described as FIXED IND 3.1UH 17.5A 3.23 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.