CDEP147NP-120MC-125 Sumida
  • Part Number: CDEP147NP-120MC-125
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 12UH 8.5A 13.31 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,112
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDEP147NP-120MC-125 Sumida
    CDEP147NP-120MC-125 Sumida
    CDEP147NP-120MC-125 is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDEP147NP-120MC-125 is described as FIXED IND 12UH 8.5A 13.31 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"