CDEP134NP-8R0MC Sumida
  • Part Number: CDEP134NP-8R0MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 8UH 6.5A 18.4 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDEP134NP-8R0MC Sumida
    CDEP134NP-8R0MC Sumida
    CDEP134NP-8R0MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDEP134NP-8R0MC is described as FIXED IND 8UH 6.5A 18.4 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK