CDEP134NP-4R8MC Sumida
  • Part Number: CDEP134NP-4R8MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.8UH 7.5A 12 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,422
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDEP134NP-4R8MC Sumida
    CDEP134NP-4R8MC Sumida
    CDEP134NP-4R8MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDEP134NP-4R8MC is described as FIXED IND 4.8UH 7.5A 12 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.