CDEP134NP-3R6MC-H Sumida
  • Part Number: CDEP134NP-3R6MC-H
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3.6UH 7.5A 12 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,755
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDEP134NP-3R6MC-H Sumida
    CDEP134NP-3R6MC-H Sumida
    CDEP134NP-3R6MC-H is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDEP134NP-3R6MC-H is described as FIXED IND 3.6UH 7.5A 12 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM