CDEP134NP-2R5MC Sumida
  • Part Number: CDEP134NP-2R5MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 2.5UH 10.5A 6.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 526
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDEP134NP-2R5MC Sumida
    CDEP134NP-2R5MC Sumida
    CDEP134NP-2R5MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDEP134NP-2R5MC is described as FIXED IND 2.5UH 10.5A 6.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.