CDEP134-4R8MC Sumida
  • Part Number: CDEP134-4R8MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.8UH 7.5A 12 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDEP134-4R8MC Sumida
    CDEP134-4R8MC Sumida
    CDEP134-4R8MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDEP134-4R8MC is described as FIXED IND 4.8UH 7.5A 12 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE