CDEP134-3R6MC-H Sumida
  • Part Number: CDEP134-3R6MC-H
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3.6UH 7.5A 12 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDEP134-3R6MC-H Sumida
    CDEP134-3R6MC-H Sumida
    CDEP134-3R6MC-H is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDEP134-3R6MC-H is described as FIXED IND 3.6UH 7.5A 12 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.