CDEP134-2R7MC-H Sumida
  • Part Number: CDEP134-2R7MC-H
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 2.7UH 8A 10.8 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDEP134-2R7MC-H Sumida
    CDEP134-2R7MC-H Sumida
    CDEP134-2R7MC-H is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDEP134-2R7MC-H is described as FIXED IND 2.7UH 8A 10.8 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK