CDEP105NP-1R3MC-50 Sumida
  • Part Number: CDEP105NP-1R3MC-50
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1.3UH 11.2A 5.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 896
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDEP105NP-1R3MC-50 Sumida
    CDEP105NP-1R3MC-50 Sumida
    CDEP105NP-1R3MC-50 is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDEP105NP-1R3MC-50 is described as FIXED IND 1.3UH 11.2A 5.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.