CDEIR8D38FNP-220NC Sumida
  • Part Number: CDEIR8D38FNP-220NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 22UH 2.2A 88.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,589
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDEIR8D38FNP-220NC Sumida
    CDEIR8D38FNP-220NC Sumida
    CDEIR8D38FNP-220NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDEIR8D38FNP-220NC is described as FIXED IND 22UH 2.2A 88.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.