CDEIR6D31FHF-4R7MC Sumida
  • Part Number: CDEIR6D31FHF-4R7MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.7UH 4.7A 26 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,272
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDEIR6D31FHF-4R7MC Sumida
    CDEIR6D31FHF-4R7MC Sumida
    CDEIR6D31FHF-4R7MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDEIR6D31FHF-4R7MC is described as FIXED IND 4.7UH 4.7A 26 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM