CDEIR6D31FHF-2R2MC Sumida
  • Part Number: CDEIR6D31FHF-2R2MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 2.2UH 6.5A 12 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,147
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDEIR6D31FHF-2R2MC Sumida
    CDEIR6D31FHF-2R2MC Sumida
    CDEIR6D31FHF-2R2MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDEIR6D31FHF-2R2MC is described as FIXED IND 2.2UH 6.5A 12 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM