CDC5D23BNP-220KC Sumida
  • Part Number: CDC5D23BNP-220KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 22UH 730MA 248 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDC5D23BNP-220KC Sumida
    CDC5D23BNP-220KC Sumida
    CDC5D23BNP-220KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDC5D23BNP-220KC is described as FIXED IND 22UH 730MA 248 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM