CDC5D23BNP-181KC Sumida
  • Part Number: CDC5D23BNP-181KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 180UH 230MA 1.9 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDC5D23BNP-181KC Sumida
    CDC5D23BNP-181KC Sumida
    CDC5D23BNP-181KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDC5D23BNP-181KC is described as FIXED IND 180UH 230MA 1.9 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK