CDC5D23BNP-150KC Sumida
  • Part Number: CDC5D23BNP-150KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 15UH 880MA 166 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,139
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDC5D23BNP-150KC Sumida
    CDC5D23BNP-150KC Sumida
    CDC5D23BNP-150KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDC5D23BNP-150KC is described as FIXED IND 15UH 880MA 166 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.