CDC5D23BNP-121KC Sumida
  • Part Number: CDC5D23BNP-121KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 120UH 320MA 1.25 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDC5D23BNP-121KC Sumida
    CDC5D23BNP-121KC Sumida
    CDC5D23BNP-121KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDC5D23BNP-121KC is described as FIXED IND 120UH 320MA 1.25 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT