CDC5D23BNP-100LC Sumida
  • Part Number: CDC5D23BNP-100LC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 10UH 1.04A 133 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,178
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDC5D23BNP-100LC Sumida
    CDC5D23BNP-100LC Sumida
    CDC5D23BNP-100LC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDC5D23BNP-100LC is described as FIXED IND 10UH 1.04A 133 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE