CDC4D20NP-821KC Sumida
  • Part Number: CDC4D20NP-821KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 820UH 75MA 14.1 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDC4D20NP-821KC Sumida
    CDC4D20NP-821KC Sumida
    CDC4D20NP-821KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDC4D20NP-821KC is described as FIXED IND 820UH 75MA 14.1 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    View
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA