CDC4D20NP-681KC Sumida
  • Part Number: CDC4D20NP-681KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 680UH 90MA 9.6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDC4D20NP-681KC Sumida
    CDC4D20NP-681KC Sumida
    CDC4D20NP-681KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDC4D20NP-681KC is described as FIXED IND 680UH 90MA 9.6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM