CDC4D20NP-561KC Sumida
  • Part Number: CDC4D20NP-561KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 560UH 105MA 8.4 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDC4D20NP-561KC Sumida
    CDC4D20NP-561KC Sumida
    CDC4D20NP-561KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDC4D20NP-561KC is described as FIXED IND 560UH 105MA 8.4 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINING COVER BLACK
    View
    Keystone Electronics
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP