CDC4D20NP-471KC Sumida
  • Part Number: CDC4D20NP-471KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 470UH 110MA 7.3 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDC4D20NP-471KC Sumida
    CDC4D20NP-471KC Sumida
    CDC4D20NP-471KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDC4D20NP-471KC is described as FIXED IND 470UH 110MA 7.3 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"