CDC4D20NP-391KC Sumida
  • Part Number: CDC4D20NP-391KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 390UH 130MA 5.66 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDC4D20NP-391KC Sumida
    CDC4D20NP-391KC Sumida
    CDC4D20NP-391KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDC4D20NP-391KC is described as FIXED IND 390UH 130MA 5.66 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V