CDC4D20NP-331KC Sumida
  • Part Number: CDC4D20NP-331KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 330UH 135MA 5.16 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDC4D20NP-331KC Sumida
    CDC4D20NP-331KC Sumida
    CDC4D20NP-331KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDC4D20NP-331KC is described as FIXED IND 330UH 135MA 5.16 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.