CD75NP-471KC Sumida
  • Part Number: CD75NP-471KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 470UH 340MA 1.96 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,607
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CD75NP-471KC Sumida
    CD75NP-471KC Sumida
    CD75NP-471KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CD75NP-471KC is described as FIXED IND 470UH 340MA 1.96 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM