CD75NP-330KC Sumida
  • Part Number: CD75NP-330KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 33UH 1.2A 130 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,680
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CD75NP-330KC Sumida
    CD75NP-330KC Sumida
    CD75NP-330KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CD75NP-330KC is described as FIXED IND 33UH 1.2A 130 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.