CD75NP-221KC Sumida
  • Part Number: CD75NP-221KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 220UH 490MA 960 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,265
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CD75NP-221KC Sumida
    CD75NP-221KC Sumida
    CD75NP-221KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CD75NP-221KC is described as FIXED IND 220UH 490MA 960 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Dfrobot
  • Description
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    View
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W