CD75NP-100KC Sumida
  • Part Number: CD75NP-100KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 10UH 2.3A 70 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,109
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CD75NP-100KC Sumida
    CD75NP-100KC Sumida
    CD75NP-100KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CD75NP-100KC is described as FIXED IND 10UH 2.3A 70 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.