CD73NP-100MC Sumida
  • Part Number: CD73NP-100MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 10UH 1.44A 80.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,510
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CD73NP-100MC Sumida
    CD73NP-100MC Sumida
    CD73NP-100MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CD73NP-100MC is described as FIXED IND 10UH 1.44A 80.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V