CD54NP-820KC Sumida
  • Part Number: CD54NP-820KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 82UH 580MA 600 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CD54NP-820KC Sumida
    CD54NP-820KC Sumida
    CD54NP-820KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CD54NP-820KC is described as FIXED IND 82UH 580MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.