CD54NP-560KC Sumida
  • Part Number: CD54NP-560KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 56UH 680MA 420 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CD54NP-560KC Sumida
    CD54NP-560KC Sumida
    CD54NP-560KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CD54NP-560KC is described as FIXED IND 56UH 680MA 420 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS