CD54NP-150MC Sumida
  • Part Number: CD54NP-150MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 15UH 1.3A 140 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,380
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CD54NP-150MC Sumida
    CD54NP-150MC Sumida
    CD54NP-150MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CD54NP-150MC is described as FIXED IND 15UH 1.3A 140 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.