CD54NP-120MC Sumida
  • Part Number: CD54NP-120MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 12UH 1.4A 120 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CD54NP-120MC Sumida
    CD54NP-120MC Sumida
    CD54NP-120MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CD54NP-120MC is described as FIXED IND 12UH 1.4A 120 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.