CD43NP-680KC Sumida
  • Part Number: CD43NP-680KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 68UH 370MA 1.117 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,282
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CD43NP-680KC Sumida
    CD43NP-680KC Sumida
    CD43NP-680KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CD43NP-680KC is described as FIXED IND 68UH 370MA 1.117 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.