CD43NP-470KC Sumida
  • Part Number: CD43NP-470KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 47UH 440MA 844 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 12,085
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CD43NP-470KC Sumida
    CD43NP-470KC Sumida
    CD43NP-470KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CD43NP-470KC is described as FIXED IND 47UH 440MA 844 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.