CD43NP-100MC Sumida
  • Part Number: CD43NP-100MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 10UH 1.04A 182 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,109
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CD43NP-100MC Sumida
    CD43NP-100MC Sumida
    CD43NP-100MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CD43NP-100MC is described as FIXED IND 10UH 1.04A 182 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH