CD30D22HF-4R7MC Sumida
  • Part Number: CD30D22HF-4R7MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.42A 140 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CD30D22HF-4R7MC Sumida
    CD30D22HF-4R7MC Sumida
    CD30D22HF-4R7MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CD30D22HF-4R7MC is described as FIXED IND 4.7UH 1.42A 140 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM