CD30D22HF-2R2MC Sumida
  • Part Number: CD30D22HF-2R2MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 2.2UH 2A 69.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CD30D22HF-2R2MC Sumida
    CD30D22HF-2R2MC Sumida
    CD30D22HF-2R2MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CD30D22HF-2R2MC is described as FIXED IND 2.2UH 2A 69.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.