CD30D22HF-100MC Sumida
  • Part Number: CD30D22HF-100MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 10UH 950MA 313 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CD30D22HF-100MC Sumida
    CD30D22HF-100MC Sumida
    CD30D22HF-100MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CD30D22HF-100MC is described as FIXED IND 10UH 950MA 313 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY CHARGER
    View
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V