CD104NP-100MC Sumida
  • Part Number: CD104NP-100MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 10UH 2.38A 53 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,721
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CD104NP-100MC Sumida
    CD104NP-100MC Sumida
    CD104NP-100MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CD104NP-100MC is described as FIXED IND 10UH 2.38A 53 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.