252012CDMCDS-2R2MC Sumida
  • Part Number: 252012CDMCDS-2R2MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 2.2UH 2A 75 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 12,463
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 252012CDMCDS-2R2MC Sumida
    252012CDMCDS-2R2MC Sumida
    252012CDMCDS-2R2MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 252012CDMCDS-2R2MC is described as FIXED IND 2.2UH 2A 75 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK