252010CDMCDS-4R7MC Sumida
  • Part Number: 252010CDMCDS-4R7MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.4A 240 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,045
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 252010CDMCDS-4R7MC Sumida
    252010CDMCDS-4R7MC Sumida
    252010CDMCDS-4R7MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 252010CDMCDS-4R7MC is described as FIXED IND 4.7UH 1.4A 240 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"