252010CDMCDS-3R3MC Sumida
  • Part Number: 252010CDMCDS-3R3MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.6A 190 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,251
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 252010CDMCDS-3R3MC Sumida
    252010CDMCDS-3R3MC Sumida
    252010CDMCDS-3R3MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 252010CDMCDS-3R3MC is described as FIXED IND 3.3UH 1.6A 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V