252010CDMCDS-1R5MC Sumida
  • Part Number: 252010CDMCDS-1R5MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1.5UH 2.4A 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,045
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 252010CDMCDS-1R5MC Sumida
    252010CDMCDS-1R5MC Sumida
    252010CDMCDS-1R5MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 252010CDMCDS-1R5MC is described as FIXED IND 1.5UH 2.4A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.