0630CDMCDDS-6R8MC Sumida
  • Part Number: 0630CDMCDDS-6R8MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 6.8UH 5A 48 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 0630CDMCDDS-6R8MC Sumida
    0630CDMCDDS-6R8MC Sumida
    0630CDMCDDS-6R8MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0630CDMCDDS-6R8MC is described as FIXED IND 6.8UH 5A 48 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE