0630CDMCDDS-4R7MC Sumida
  • Part Number: 0630CDMCDDS-4R7MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.7UH 6.3A 33 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 0630CDMCDDS-4R7MC Sumida
    0630CDMCDDS-4R7MC Sumida
    0630CDMCDDS-4R7MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0630CDMCDDS-4R7MC is described as FIXED IND 4.7UH 6.3A 33 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.