0630CDMCDDS-3R3MC Sumida
  • Part Number: 0630CDMCDDS-3R3MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3.3UH 8.4A 22 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 0630CDMCDDS-3R3MC Sumida
    0630CDMCDDS-3R3MC Sumida
    0630CDMCDDS-3R3MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0630CDMCDDS-3R3MC is described as FIXED IND 3.3UH 8.4A 22 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    View
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM