0630CDMCDDS-2R0MC Sumida
  • Part Number: 0630CDMCDDS-2R0MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 2UH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 0630CDMCDDS-2R0MC Sumida
    0630CDMCDDS-2R0MC Sumida
    0630CDMCDDS-2R0MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0630CDMCDDS-2R0MC is described as FIXED IND 2UH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    View
    Bud Industries
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM