0630CDMCDDS-1R2MC Sumida
  • Part Number: 0630CDMCDDS-1R2MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1.2UH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 0630CDMCDDS-1R2MC Sumida
    0630CDMCDDS-1R2MC Sumida
    0630CDMCDDS-1R2MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0630CDMCDDS-1R2MC is described as FIXED IND 1.2UH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM