0618CDMCCDS-3R3MC Sumida
  • Part Number: 0618CDMCCDS-3R3MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3.3UH 4.7A 50 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 0618CDMCCDS-3R3MC Sumida
    0618CDMCCDS-3R3MC Sumida
    0618CDMCCDS-3R3MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0618CDMCCDS-3R3MC is described as FIXED IND 3.3UH 4.7A 50 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"